Į viršų

Vilniaus sporto festivalio lankytojams savaitgalį bus pasiūlyta įveikti iššūkius kūnui ir sielai

2015-10-03 08:56

Vilniaus sporto festivalio lankytojai bus kviečiami išbandyti tai, kam, galbūt, anksčiau nesiryžo arba neturėjo galimybių.

Pirmąjį spalio savaitgalį rengiamame Vilniaus sporto festivalyje turės ką veikti visi – ir jau sportuojantys, ir dar negalintys apsispręsti, ir tėvai su mažomis atžalomis, ir ekstremalaus sporto gerbėjai.

Jau penktą kartą rengiamas festivalis vyks spalio 3-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”, Vilniuje. Pernai jame lankėsi net 15 tūkst. žmonių.

Naujovių ieškotojai drąsiai turi žengti į “Reebok” treniruočių zoną. Tai bus pirmas tokio masto renginys Lietuvoje po penkerių metų pertraukos, orientuotas ne į tradicinį fitnesą.

“Siekiame žmones tobulinti ne tik fiziškai, bet ir lavinti jų mąstymą. Mums sporto salė gali būti bet kur. Ir dar vienas svarbus dalykas – mus motyvuoja sportas drauge. Tai bendruomenė, kurią mes norime plėsti ir plečiame. Mes nesame profesionalūs sportininkai, bet gyvename sportu, tai mūsų kasdienybė. Kadangi pasauliniu mastu “Reebok” bendradarbiauja su “Les Mills” ir “Crossfit” prekių ženklais, tad didžiausią dėmesį skirsime šioms treniruotėms”, – “Reebok” atstovė Justina Barauskaitė žada, kad bendrovė į sceną sugrįš su trenksmu ir naujovių pluoštu.

“Reebok fitness challenge” kvies žmones mesti sau iššūkį ir per dvi dienas išbandyti tai, kam jie galbūt niekada nesiryžo iki tol: “Teniruočių įvairovė bus didelė – pasirinkti bus galima pagal savo fizinį pasiruošimą ar netgi kūno sudėjimą.”

Pasak J.Barauskaitės, pasaulyje žinomos “Crossfit” pratybos Lietuvoje – dar naujiena: “Crossfit” – tai funkcinės treniruotės, kurios nuolatos keičiasi, nėra dviejų dienų, kad jos būtų vienodos.” Šias treniruotes ves sporto klubo “Goodlife” treneriai. Beje, “Crossfit” treniruotėse bus galima pasportuoti su garsiais Lietuvos žmonėmis – dainininku Vaidu Baumila ar humoristu Mantu Katleriu, kurie užsiiminėja šia treniruočių rūšimi. Populiarias visame pasaulyje “Insanity” treniruotes ves sporto ir sveiko gyvenimo judėjimo “My Hero” atstovai kartu su Ignu Bakėjumi.

Pasaulyje populiarių “Les Mills” programų festivalyje įvairovė bus didžiulė. Pati populiariausia – “Les Mills Bodypump” treniruotė. Tai kardio fiksuota funkcinė treniruotė, kurios metu naudojamas ne tik žmogaus svoris, bet ir papildoma įranga, pvz., stepai, svareliai. Didelio intensyvumo kardio treniruotėje “Les Mills Bodycombat” sudeginama daug kalorijų, treniruočių metu atliekami tam tikri bokso judesiai. O štai “Partyboom” – masinės ir linksmos treniruotės, primenančios šokį.

Treniruotes ves ne tik Lietuvos, bet Latvijos, Estijos, Suomijos specialistai, kurie pasiūlys žmonėms sporto vakarėlį, anot organizatorių, tikrą sporto desertą. Sunkumus kilnoti mėgstantys vyrai galės pasivaržyti tarpusavyje, o geriausios Lietuvos sportinės jogos trenerės pasiūlys šiek tiek ramesnius užsiėmimus.

Daugiau nei vien sportą festivalio dalyviai ras ir “My Hero” treniruočių erdvėje. Sparčiai populiarėjančio Lietuvos didmiesčiuose masinio sportavimo idėjos autorius ir “Insanity” instruktorius Ignas Bakėjus, festivalyje dalyvausiantis su gausia komanda, pasiūlys ne tik gerą sporto dozę, bet ir didelį teorinių žinių bagažą – paskaitose, seminaruose bus gvildenami asmeninio tobulėjimo, mitybos klausimai, teikiamos konsultacijos. Pvz., kinezeterapeutai patars, kaip išvengti nugaros ar kelių skausmų, parodys, kokius pratimus atlikti norint juos palengvinti. Bus galima sužinoti kūno masės indeksą, pasitarti mitybos klausimais.

Regis, sportas ir kalbos nesiderina, bet “My Hero” zonoje prisiglaus ir viešojo kalbėjimo specialistai, pasiūlysiantis išeiti iš komforto zonos. “Tiek žmonės, kurie sportuoja, tiek vedantys treniruotes ar dirbantys kitus darbus turės unikalią progą pasitikrinti, ar kalbėdami pasako tai, ką nori pasakyti, ar žmonės gauna tą informaciją, kurią jie nori perteikti”, – intriguoja I. Bakėjus.

Kaip taisyklingai mankštintis, taisyklingai atlikti pratimus, demonstruos gausiai susirinkę “My Hero” treneriai. Treniruotės, mityba ir vidinis tobulėjimas – tokia triada remiasi “My Hero”. “Per sportą, per aktyvų judėjimą bandysime pažinti save. Galima daryti 20 atsispaudimų ir tokiu būdu užkurti širdies ritmą, galima atlikti viešo kalbėjimo testuką, kai širdis pradeda kalatotis iš baimės. Krėsim organizmą, smegenis ir komforto zoną”, – siekiantiems tobulėjimo I.Bakėjus patogumų nežada.

Tačiau tėvai, atėję į renginį su vaikais, čia jaustis turėtų labai patogiai, nes “My Hero” pagalvojo ir apie pačius jauniausius, kuriems nuo mažų dienų nori skiepyti teisingą požiūrį į sportą: “Kai jiems bus 15-a, 18-a ar 20-t, jiems nekils abejonių, ar reikia sporto, jeigu jie visą gyvenimą matys tą darant tėvus. Atimti tą galimybę iš tėvų – pats didžiausias kriminalas. Dėl to mes leidžiame pas mus tėvams sportuoti su vaikais. Tėvai, atėję į tokį renginį, gali pasitreniruoti, o vaikas tuo pat metu gali dalyvauti savo treniruotėje”, – pasakojo I.Bakėjus.

Beje, vaikai Vilniaus sporto festivalyje kviečiami dalyvauti nemokamai.

Į Vilniaus sporto festivalį susirinks ir visas Lietuvos ekstremalaus sporto elitas. “Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, ekstremali gatvės kultūra smarkiai populiarėja. Norime parodyti žmonėms ekstremalaus sporto patrauklumą. Sportininkai varžysis tarpusavyje, tai bus šou žiūrovams”, – laidos “Adrenalinas” kūrėjas Vylius Blauzdavičius žada, kad susirinkusieji galės ne tik stebėti riedlentininkų ir BMX dviratininkų pasirodymus, bet ir išvysti, kaip gimsta ši ekstremalaus sporto mėgėjams skirta laida.

Apsilankę šioje zonoje, galės ne tik pasigrožėti kvapą gniaužiančiais triukais, bet ir pasikonsultuoti su specialistais visais rūpimais klausimais: “Čia bus galima pasikonsultuoti, pasimokyti iš geriausių Lietuvos riedlentininkų ir BMX dviratininkų, pasitarti, kaip geriausiai atlikti vieną ar kitą triuką, nuo ko jį pradėti. Vaikai galės pabandyti, tam bus skirtas laikas. Įmonių atstovai papasako apie įrangą, kaip ją tvarkyti ir pan.”.

Organizatoriai tikisi sulaukti ne tik vaikų ir jaunimo, mėgstančio šį ekstremalų sportą, dėmesio, bet ir jų tėvų, besirūpinančių savo atžalų sveikata. “Tai tikrai nėra pavojingiau nei bet kokios kitos sporto šakos, jei daroma teisingai ir laikantis saugumo reikalavimų”, – įtikinti nerimaujančius tėvus tikisi V.Blauzdavičius.

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką Vilniaus sporto festivalis pasiūlys dalyviams. Jo metu vyks didžiausia šalyje Sporto mugė, kurioje sporto organizacijos, centrai, mokyklos, klubai, pristatys savo užsiėmimus, paslaugas, kainodarą, specialius pasiūlymus, kvies į nemokamas pažintines pamokas, rengs parodomąsias varžybas. Kaip ir kasmet, čia bus surengta sporto prekių ir įrangos paroda, sporto ir sveikatingumo konferencija, K-1 kovų mėgėjų pasaulio čempionatas.

Festivalio metu vėl vyks “Savickas Classic” turnyras, kuriame kartu su Lietuvos galiūnų federacija bus surengtas pasaulio galiūnų Čempionų lygos pusfinalio etapas, pasaulio rąsto kėlimo, Europos galiūnų mėgėjų čempionatas, vyks jėgos trikovės, gatvės gimnastikos, kultūrizmo, bikinio varžybos.

“Savickas Classic” metu visi norintys galės dalyvauti “Spausk ir bėk” rungtyje, kuri yra ištvermės ir gero fizinio pasiruošimo mišinys. Štangos spaudimas ir penkių kilometrų bėgimas pritraukia šimtus dalyvių ir dovanoja nepakartojamus įspūdžius.

Baltic News Service Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Kitos naujienos

2016-05-28 08:27

Šeštadienį Trakuose – Lietuvos galiūnų čempionatas

Šeštadienį Trakuose susirinks stipriausi šalies galiūnai. Lietuvos galiūnų čempionato finale dėl nugalėtojo titulo varžysis 10 stipriausių sportininkų. Galiūnai rungsis penkiose – estafetės, akmenų sukėlimo, automobilio atkėlimo, rąsto kėlimo ir „Cramo“ – rungtyse. Tarp varžybų dalyvių laukiama tikrų šio sporto žvaigždžių…

2016-05-15 16:24

Rusijos sporto ministras atsiprašė dėl savo šalies atletų, kaltinamų vartojant dopingą

Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko atsiprašė dėl savo šalies sportininkų, kurie kaltinami vartojant draudžiamus preparatus. Savo straipsnyje britų dienraštyje „Sunday Times“ V. Mutko pažymėjo, kad Rusija stengiasi savo sportą padaryti „švarų ir sąžiningą“. Ministras taip pat pareiškė, kad jam „gėda“…

2016-05-13 14:46

„DNB | NIKE We Run Vilnius“ bėgimas sostinėje šiemet vyks gegužės 22 dieną

Didžiausi pasaulyje bėgimo renginiai ir aukojimas įvairioms labdaros organizacijoms yra du neatsiejami dalykai – kai kuriuose užsiregistruoti galima tik paaukojus tam tikrą sumą. Lietuvoje situacija kitokia – nors daugelis bėgimo renginių suteikia galimybę aukoti, tačiau dauguma bėga tik savo malonumui.…

2016-05-10 22:11

Antradienį sostinėje oficialiai bei iškilmingai uždarytas 11-asis Regionų krepšinio lygos sezonas

Antradienio popietę Vilniuje neeilinėje vietoje – Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose, buvo oficialiai pabaigtas 2015-2016 metų sezono Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygos čempionatas. Į didžiąją Vyriausybės salę RKL komandų žaidėjus, trenerius, vadovus, rėmėjus ir kitus svečius pakvietė pats ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.…

2016-04-29 20:45

ECA akcininkai patvirtino kito sezono dviejų pajėgiausių Europos krepšinio klubų turnyrų modelį

Penktadienį Londone posėdžiavę Eurolygos komercinės struktūros (ECA) akcininkai patvirtino 2016-2017 metų sezono dviejų pajėgiausių Europos krepšinio klubų turnyrų modelį – ULEB Eurolygoje žais 16 klubų, tarp jų ir Kauno „Žalgiris“, Europos taurės turnyre – 24-os, tarp jų ir Vilniaus „Lietuvos…

2016-04-27 19:26

Loterijų parama Lietuvos sportui esanti tarp mažiausių Europoje, liudija tyrimas

Europos loterijų asociacijos (ELA) užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, jog visoje Europje loterijos iš esmės prisideda prie sporto plėtros, tačiau Lietuva gerokai atsilieka nuo regiono vidurkių. Vienam gyventojui tenkanti loterijos paramos sportui suma siekia net 20-30 eurų, o Lietuvoje – vos…

2016-04-27 17:40

Iki Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių Brazilijoje liko 100 dienų

Balandžio 27-ąją olimpinis judėjimas skaičiuoja iki olimpinių žaidynių likusias 100 dienų – tiek trečiadienį liko iki olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos Rio de Žaneire (Brazilijoje). Praėjusią savaitę Graikijoje, Senovės Olimpijoje uždegta žaidynių ugnis trečiadienį bus oficialiai perduota Rio de Žaneiro olimpinių…

2016-04-21 15:42

Graikijoje įžiebta Rio de Žaneiro olimpiados ugnis

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ugnis ketvirtadienį buvo įžiebta senovinės Olimpijos griuvėsiuose Graikijoje, pradedant olimpinio deglo nešimo estafetę prieš pirmąją olimpiadą Pietų Amerikoje, kurią grasina aptemdyti Brazilijos politinė krizė. Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) prezidentas Thomas Bachas (Tomas Bachas) pareiškė, kad…

2016-03-30 07:58

A. Butkevičius: įstatymas dėl pieno kainų reguliavimo – neįgyvendinamas

Seimo priimtas įstatymas dėl pienų kainų reguliavimo – neįgyvendinamas, sako premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius. „Kiek žinau, duotas pavedimas pačiai Vyriausybei nustatinėti kainas. Tai jis yra neįgyvendinamas“, – antradienį LRT laidai „Dėmesio centre“ sakė Vyriausybės vadovas. „Mes teisiškai to negalime padaryti.…

2016-03-17 21:05

LTOK vykdomasis komitetas patvirtino Rio de Žaneiro žaidynių išlaidų sąmatą

Ketvirtadienį įvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame patvirtintas Rio de Žaneiro (Brazilija) olimpinės rinktinės narių sportinės ir paradinės aprangos sąrašas, Lietuvos olimpinės delegacijos dalyvavimo žaidynėse išlaidų sąmata bei aptarti kiti aktualūs klausimai. Pasak pranešimo, planuojama, kad…

2016-03-04 14:41

Oficialu: „Žalgirio“ areną netrukus papuoš įspūdingo dydžio užrašas

Iki balandžio pabaigos ant „Žalgirio“ arenos fasado Kaune bus sumontuotas didžiausias Lietuvoje ir vienas didžiausių Europoje LED ekranas. Be pagrindinės funkcijos – arenos pavadinimo rodymo – milžiniškas ekranas bus naudojamas ir komercinės reklamos, ir tekstinės, grafinės bei video informacijos pateikimui.…

2016-03-01 21:10

Kaune vyks Olimpinio švietimo kongresas

Ketvirtadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50) vyks antrasis Olimpinio švietimo kongresas – projekto „Olimpinė karta“ renginys, į kurį Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartą per metus sukviečia projekte dalyvaujančias Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir bendrojo ugdymo mokyklas, pedagogus…

2016-02-28 12:29

Korupciją sporte mažinti padėtų viešojo sektoriaus ir gerbėjų spaudimas, sako nevyriausybininkai

Didinti skaidrumą Lietuvos sporte ir mažinti nesąžinigų susitarimų tikimybę galėtų padėti sporto klubus remiantis viešasis sektorius ir gerbėjai, teigia nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovai. „Gerbėjai yra labai aiškiai pasakę, kad jeigu sportas nesitvarkys, jie nepirks bilietų, neis stebėti…

2016-02-16 17:36

Prezidentūroje apdovanoti Nacionalinės premijos laureatai

Antradienio popietę Prezidentūroje Vilniuje iškilmingai įteiktos Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos. Premijas atsiėmė aktorius Dainius Gavenonis, eseistė Giedra Radvilavičiūtė, skulptorius Vladas Urbanavičius, taip pat muzikologas Algirdas Jonas Ambrazas, vargonininkas Leopoldas Digrys, grafikė Janina Grasilda Žilytė. Premijų laureatais juos dar…

2016-02-13 07:30

Palangoje rengiama stintų šventė

Šeštadienį Palangoje organizuojama stintų šventė, kviesianti žvejoti, ragauti šią žuvį ir kitaip pramogauti. Kurorto savivaldybė pranešė, kad tryliktą kartą rengiama šventė „Palangos stinta“ šeštadienio rytą prasidės meškeriojimo varžybomis. „Jose savo jėgas galės nemokamai išbandyti visi norintieji, subūrę dviejų žmonių komandą,…

2016-02-12 21:10

Per trejus metus „Mažųjų olimpiados“ dalyvių skaičius išaugo daugiau nei dvigubai

Kitą savaitę, vasario 16-ąją, startuos trečioji „Mažųjų olimpiada 2016“, skirta ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikams. Rengiantis šių metų olimpiados startui, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, dalyvaujančių projekte, pedagogai dalyvavo įvadiniame seminare. LTOK olimpinio švietimo programų vadovė Vita Balsytė juos supažindino su…

2016-02-09 19:26

Paaiškėjo „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ snaiperio konkurso dalyviai

Nenumaldomai artėjant „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyrui, paaiškėjo visi snaiperių konkurso dalyviai. Vasario 21-ąją, prieš pat turnyro finalą, „Siemens“ arenoje susirungs 11 taikliarankių. Bent du atstovus turės Prienų-Birštono „Vytautas“. Šarūnas Vasiliauskas yra taikliausias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ tritaškių metikas (46,24…

2016-02-02 14:36

TOK pranešimas dėl Zika viruso

(TOK) nacionaliniams olimpiniams komitetams išplatino pranešimą dėl Zika viruso. Pateikiame pranešimo vertimą ir olimpinės rinktinės gydytojos komentarą. „Kaip žinote, Zika virusas plinta Pietų Amerikos šalyse, tarp jų ir Brazilijoje. Pirmasis viruso atvejis Brazilijoje buvo nustatytas 2015 m. gegužę. Pasaulio sveikatos…

2016-01-05 20:04

KAM skyrė paramą lenktynininkams, sportininkams ir muzikantams

Krašto apsaugos ministerija (KAM) kariuomenės įvaizdžio gerinimui skirtus pinigus skyrė Dakaro ralyje dalyvaujančiam lenktynininkui Benediktui Vanagui bei „Žalgirio“ krepšinio centrui, taip pat džiazo mokyklai, antradienį pranešė LNK televizijos žinios. B.Vanago startui Pietų Amerikoje KAM skyrė 20 tūkst. eurų. Pasak KAM…

2015-12-31 10:33

Renginiais didžiuosiuose Lietuvos miestuose bus palydimi 2015–ieji metai

Naujųjų metų išvakarėse ketvirtadienį didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyks renginiai, skirti 2015–iesiems metams palydėti. Vilniaus Katedros aikštėje nuo 23.30 val. laukia įspūdingas nakties fejerverkas. Ant Gedimino kalno šlaito specialiai šiai progai bus sukurtas laikrodis, kuris skaičiuos iki vidurnakčio likusį laiką. Šventiniu…

2015-12-30 10:05

Arvydui Saboniui – garbingas įvertinimas

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis pagerbtas ypatingu apdovanojimu. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė A. Saboniui „Globalios Lietuvos“ lyderių apdovanojimą „Už viso gyvenimo nuopelnus“. Apdovanojimų ceremonija gruodžio 29 dieną vyko Prezidentūroje. Ši nominacija skirta pagerbti Lietuvai ypač nusipelniusias…

2015-12-29 18:56

Lietuvos sporto federacijoms skirti 3,6 mln. eurų – pranešimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) taryba pirmadienį paskirstė lėšas didžiojo meistriškumo sporto sričiai. Šiemet sporto šakų federacijoms skirta 300 tūkst. eurų daugiau nei pernai. Lėšos skirtos 67 sporto šakų federacijoms – 66 Kūno kultūros ir sporto departamento pripažintoms…

2015-12-29 18:48

Prezidentūroje apdovanoti šalį garsinantys lietuviai, tarp jų – A. Sabonis 2

Prezidentūroje antradienį pasveikinti šalį pasaulyje garsinantys lietuviai – įteikti „Globalios Lietuvos“ apdovanojimai. Už viso gyvenimo nuopelnus paskelbta apie apdovanojimą buvusiam krepšininkui, olimpiniam ir pasaulio čempionui, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentui Arvydui Saboniui. Apdovanotas skulptoriaus Stasio Žirgulio skulptūrėle jis buvo anksčiau. „Šis…

2015-12-23 17:16

Geriausi 2015 metų riedulininkai – šiauliečiai Ramunė Petrauskaitė ir Vaidotas Kringelis

Baigėsi 2015 metų geriausių Lietuvos žolės riedulio žaidėjų, trenerių ir teisėjų rinkimai, kuriuose savo nuomonę galėjo pareikšti visi šalies žolės riedulio specialistai. Geriausių žaidėjų rinkimuose šį kartą tvirtai nugalėjo Lietuvos rinktinės ir Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ kapitonė Ramunė Petrauskaitė. Ji surinko 58…

2015-12-21 20:35

Trakuose pagerbti geriausi metų irkluotojai ir iškilmingai uždarytas 130-asis sezonas

Lietuvos irklavimo federacija (LIF) Trakuose vykusioje iškilmingoje šventėje uždarė jubiliejinį, jau 130-ąjį, sezoną ir apdovanojo geriausius metų sportininkus, pagerbė irklavimo legendas. Geriausiais metų irkluotojais pripažintas Rolandas Maščinskas bei pirmąją vietą tarp moterų pasidalijusios Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Jubiliejinis sezonas…

2015-12-18 18:06

Julius Kvedaras nedalyvaus LFF prezidento rinkimuose

Penktadienį vykusiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto posėdyje LFF prezidentas Julius Kvedaras VK narius informavo, jog pasibaigus dabartinei kadencijai neplanuoja kelti savo kandidatūros prezidento rinkimuose. „Nenoriu, kad visa kritika ir pastaruoju metu vykstantis puolimas, kuris nukreiptas prieš mane asmeniškai,…

2015-12-17 20:40

Olimpinėms stipendijoms – 440 tūkst. eurų

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) vyko Vykdomojo komiteto posėdis. Posėdį LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pradėjo nuo pasiūlymo surengti Lietuvos sporto kongresą 2016-ųjų metų kovo pabaigoje arba balandžio mėnesį. Vykdomojo komiteto nariai pritarė siūlymui, kad pagrindinis kongreso, į kurį bus…

2015-12-17 20:36

Lietuvos sportui papildomai skirta daugiau nei 2 mln. eurų – KKSD pranešimas

Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) 2015 m. per kūno kultūros ir sporto sričių ir krypčių finansavimo programą paskirstė daugiau nei 2 mln. eurų. Sveikos gyvensenos per fizinį aktyvumą skatinimo programoms skirta 216 tūkst. eurų, o didelio sportinio meistriškumo skatinimo…

2015-12-09 17:33

E. Urbanavičius: nacionalinio stadiono koncesininką tikimasi pasirinkti iki 2017-ųjų pabaigos

Preliminarios apie 79 mln. eurų vertės daugiafunkcinio komplekso su futbolo stadionu Vilniuje koncesininką numatoma pasirinkti iki 2017-ųjų pabaigos, sako Vyriausybės atstovu koncesijos projekte paskirto Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius. Pasak Edžio Urbanavičiaus, šiuo metu yra 6-9 privatūs investuotojai, kuriuos…

2015-11-28 09:30

Antrajame Lietuvos ušu čempionate sostinėje lankysis ir meistrai iš Kinijos

Šeštadienį sporto klube “G7” (V. Grybo g. 7) įvyks antrasis atvirasis Lietuvos ušu čempionatas, kuriame dalyvaus bemaž 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Švedijos. Tai jau antrosios tarptautinės šios sporto šakos varžybos Lietuvoje. Antrojo ušu čempionato proga Vilniaus universiteto…

2015-11-26 17:23

Patvirtintas 2016 metų Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas

Ketvirtadienį vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtintas 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas. Olimpinės rinktinės kandidatų sąraše, kurį pristatė Lietuvos misijos vadovas Rio de…

2015-11-23 14:47

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo nariai pareiškė nepasitikėjimą KKSD vadovu

Pirmadienį Vilniuje brifingą surengę Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos nariai Romualdas Bakutis, Albinas Grabnickas, Rimantas Kveselaitis ir Algis Bronislavas Vasiliauskas dėl destruktyvios Fondo tarybos pirmininko veiklos pareiškė nepasitikėjimą tarybos pirmininku Kūno kultūros ir sporto departamento generaliniu direktoriumi Edžiu…

2015-11-11 15:56

Rio de Žaneiro olimpiados futbolo turnyrų finaliniai mačai vyks Marakanoje, teigia FIFA

2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpinių žaidynių moterų bei vyrų futbolo turnyrų finalinės rungtynės bus žaidžiamos Marakanos stadione atitinkamai rugpjūčio 19 ir 20 dienomis, oficialiai patvirtino Tarptautinė futbolo asociacijų federacija (FIFA). Pirmasis olimpiados moterų futbolo turnyro mačas bus…

2015-11-06 16:49

Vyriausybė sutinka dalyvauti nacionalinio stadiono projekte 1

Vyriausybė sutinka kartu su Vilniaus valdžia dalyvauti nacionalinio stadiono statybos projekte. Tam penktadienį pritarė Vyriausybės kanclerio Almino Mačiulio vadovauja viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų komisija, pranešė Vyriausybės spaudaos tarnyba. Vilniaus miesto tarybai pritarus projektui, Finansų ministerija pateiks Vyriausybei atitinkamą…

2015-11-03 20:31

LTOK: mokiniai ir mokytojai – viena komanda

Ar mokytojai ir mokiniai gali tapti viena komanda ir kartu įgyvendinti projektus? Ar mokiniai gali paskatinti savo bendraamžius būti fiziškai aktyviais? Ar jie gali pakeisti savo mokyklos gyvenimą ir kurti tokią mokyklą, į kurią galėtų eiti su džiaugsmu? Pirmą kartą…

2015-10-15 16:30

Regionų krepšinio lygos konferencijoje – nesutarimai dėl dvigubos licencijos

Trečiadienį į kasmetinę konferenciją rinkosi “Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygos” dalyviai. Tradiciškai prieš pat sezono pradžią komandų vadovai ir treneriai supažindinami su sezono naujovėmis, nuostatų pakeitimais bei balsuoja dėl aktualiausių einamųjų klausimų. Pasak pranešimo, šįkart trečios pagal pajėgumą mūsų šalies lygos…

2015-10-13 16:50

FIBA pristatė naują klubinio krepšinio viziją būsimųjų Europos turnyrų sistemai

Pirmadienį šalia Ženevos esančioje Mieso gyvenvietėje Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) būstinėje įvyko nacionalinių krepšinio federacijų ir nacionalinių lygų atstovų pasitarimas, skirtas naujai Europos klubinio krepšinio varžybų sistemai. Jo metu buvo pristatyta vizija, kurioje buvo aiškiai sudėliota klubinio krepšinio piramidė. “FIBA…

2015-10-06 16:24

Europarlamentarui A. Guogai suteiktas LSU garbės daktaro vardas

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Senatas europarlamentarui, sporto mecenatui liberalui Antanui Guogai suteikė garbės daktaro vardą. Kaip pranešė LSU, A.Guoga universiteto mecenatas yra nuo 2012 metų: jis skaito atviras paskaitas apie sporto ir verslo plėtrą, remia gabiausius studentus, steigdamas stipendijas ir…

2015-10-02 08:00

Rusnėje atidengiama skulptūra Indijos herojui M. Gandhi ir jo draugui rusniškiui

Šilutės rajone Rusnėje penktadienį atidengiamas paminklas Indijos nepriklausomybės didvyriui Mahatmai Gandhi (Mahatmai Gandžiui) ir šiame miestelyje gimusiam jo draugui žydui architektui Hermanui Kallenbachui (Hermannui Kalenbachui). Dalyvaujant premjerui Algirdui Butkevičiui, beveik dviejų metrų aukščio bronzinis paminklas bus atidengtas ant Atmatos upės…

2015-09-29 08:18

Pirmadienio vakarą iškilmingai atidarytas 23-iasis Lietuvos krepšinio lygos sezonas

Pirmadienio vakarą Trakų rajone “IDW Esperanza Resort” iškilmingai atidarytas 23-iasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas. Jau trečiadienį pirmenybėse bus sužaistos pirmosios LKL rungtynės bei dešimt komandų pradės kovą dėl spindinčios LKL taurės. “Prieš savaitę visi džiaugėmės rinktinės pergale. Ačiū Jonui…

M