Į viršų

Komentarai Kęstutis Girnius: Bėgliai, Vokietija ir mes

 • Ponui GRINIUI 2015-09-10 22:23   5.20.96.90

  !Kaip jūs drįstate mus taip mulkinti?Tie bėgliai visai kitokie žmonės.Tai visai kita kultūra,o tiksliau,nekultūra.Seku pastoviai vokiečių spaudą.Bėgliai siaubūnai:įžūlūs,agresyvūs.Ne prašantys,bet reikalaujantys.dabar jau gatvėse prievataujantys moteris.Net vyrai bijo tamsoj vaikščioti.Vietiniai jau bėga į saugesnes šalis.
  Pranašystė:
  xx 2015 rugsėjo mėn. 09 d. 01:40:42
  Nostradamus,16a.:” Kai atsidarys senosios žemės durys,supuls ten visi
  varguoliai. Didieji, norėdami gėrio ir taikos,nežinodami,kad atplukdys
  pabaigą į savo namus.Prisidengę nuskriaustaisiais,siaubūnai atneš chaosą ir
  kraujo bangas.Tik sutrypti ir išnaikinti supras,kad atėjo senosios žemės
  kracho epocha.” Iš straipsnio lrytas.lt Parašyta eilėmis. Panašu,kad
  kalbama apie senąją gražiąją Europą…

 • PЄTRVS 2015-09-10 20:39   82.140.145.85

  Reikia priimti bėglių. To reikalauja mūsų istorijos patirtis – nėra žemyno, kuris nebūtų priglaudęs lietuvių. Ir Sibiro tremtinių kančias lengvino užjaučiantys vietos gyventojai, kurie patys itin vargingai gyveno. K. Girnius

  Pritariu! Reikia duoti prieglobstį, nuo karo bėgantiems žmonėms. Bet panagrinėkime, ko tiems pabėgėliams reikia,- prieglobsčio, ar nerūpestingo gyvenimo ir komforto? Kai žmogus ieško išsigelbėjimo (tarkime jūroje), jam nėra skirtumo, koks laivas jį paims. Ir net jeigu tame laive nebus minkšto gulto, jis vistiek dėkos gelbėtojams ir džiaugsis išsigelbėjęs. Kaip viskas vyksta su šiais pabėgėliais? Man labai keista, bet šie “bėgliai” gelbėdamiesi nuo karo baisumų, tampa labai nelaimingi patekę į šalį kurioje nors ir viešpatauja taika bei niekas nešaudo, bet nedalina butų ir pinigų veltui. Ir nors jie gavo palapines, maisto ir vandens, jų tokie patogumai netenkina. Jie reikalauja, kad jiems leistų keliauti į Vokietiją, kur jų supratimu teka pieno upės šokoladiniais krantais. Vadinasi jie nėra pabėgėliai, kuriems reikalingas prieglobstis nuo karo, o jie yra paprasčiausi ekonominiai migrantai, mėginantys įsilieti į kitų tautų sukurtą socialinę gerovę ir ten vegetuoti. Todėl mielieji netikėkite netikrais pranašais ….

 • Linas 2015-09-10 19:47   78.60.29.122

  …..reikalautų, kad būta duota laiko šiuos klausimus nuodugniai pasvarstyti…..
  Iš kur laiko paimti,jei pabėgėlių skaičius didėja eksponentiškai?

 • hehe 2015-09-10 11:32   213.197.175.110

  Šiandien per radiją girdėjau kažkokio terleckio kliedesius apie tai, kad kiekvienas priešinantis migrantams yra Putino sąjungininkas ir aršus bolševikas. Taigi matau kad ir Grinius pats to nenorėdamas patapo Putinistu ir bolševiku.


Komentuoti galima trisdešimt dienų nuo straipsnio paskelbimo.

Komentuoti

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

M